facebook
Zaterdag 27 oktober 2018
Zaal open 19.30 uur / start veiling 20.00 uur!
Kavel 348
Muziekmiddag geheel verzorgd voor 2 personen
LP middag voor de liefhebber
Kavel 350
4 personen expeditie Stardensin op 15 juli 2017
Stardensin
Kavel 352
Barbecue voor 2 personen in de zomer van 2017
Alfred en Vera Huisman
Kavel 355
Ierse avond met live-muziek voor 4 personen
Kees Entius ('snor')
Kavel 357
bierpakket/fles Beerenburg Weduwe Joustra
Conijn/J.Lakeman
Kavel 360
'Ik vertrek' voor 4 personen op 9 september 2017
Guiness Quality Team
Kavel 364
2x VIP-ticket voor de frikadellenparty op 18 februari 2017
De Wicky's
Kavel 365
Samen met Dick en Gea volledig verzorgde prachtige puzzelrit per auto of fiets voor 2 personen
Dick en Gea Bennis
Kavel 367
Avond als 13e raadslid tijdens carnavalsavond bij andere vereniging incl. consumpties voor 1 persoon en busreis
Carnavalsvereniging Het Masker
Kavel 368
Schoonheidsbehandeling anderhalf uur
Salon Lia ter Velde
Kavel 369
Privé zwemles van een halfuur voor 1 persoon
M. van Diepen
Kavel 371
Bierproeverij voor 4 personen i.s.m. Hertog Jan brouwerij op 14 januari 2017 om 20.00 uur in kantine Westfriezen
SV Westfriezen

Kavel 348
Aanbieder LP middag voor de liefhebber

Kavel 350
Aanbieder Stardensin

Kavel 352
Aanbieder Alfred en Vera Huisman

Kavel 355
Aanbieder Kees Entius ('snor')

Kavel 357
Aanbieder Conijn/J.Lakeman

Kavel 360
Aanbieder Guiness Quality Team

Kavel 364
Aanbieder De Wicky's

Kavel 365
Aanbieder Dick en Gea Bennis

Kavel 367
Aanbieder Carnavalsvereniging Het Masker

Kavel 368
Aanbieder Salon Lia ter Velde

Kavel 369
Aanbieder M. van Diepen

Kavel 371
Aanbieder SV Westfriezen